Главная - Новости -
ЗА чи ПРОТИ купівлі квартири

«ЗА» чи «ПРОТИ» купівлі квартири на даний період часу.

У будь-якій ситуації є дві сторони медалі.
Купівля нерухомості — це відповідальне, важливе, а в когось дуже довгоочікуване рішення і має бути продумане з урахуванням обох сторін.

Дана ситуація в країні не перша і не остання перешкода, або навіть «ускладнення» звичного життя. Але сила нашого народу в тому, що ми вміємо пристосовуватись і завжди знаходимо вихід із будь-якої складної ситуації.

Давайте розглянемо «за» і «проти» купівлі квартири на даний період часу.
🔵 Аргументи «ЗА» купівлі житла зараз:
1. Висока промислова інфляція, що призводить до знецінення ваших накопичень.
2. Вкладення у нерухомість, коли в тебе не одна квартира у власності. Це дає можливість мати житло в різних місцях (районах), що дозволяє перебувати у більш прийнятних умовах за несприятливих подій.
3. Можливість придбати житло в розстрочку, більш тривалу і з лояльними умовами.
4. Вартість будівництва стрімко дорожчає з 2019 року і досі продовжує рости. Таким чином, кількість запусків нових проектів скоротиться в рази. І в найближчому майбутньому, попит на придбання квартири в новобудові перевищуватиме пропозицію.

🔴 Аргументи «ПРОТИ» купівлі квартири зараз:
1. Високі ризики недотримання термінів будівництва.
2. Ризик руйнування об’єктів нерухомості.
3. Готові квартири в наявності будуть тільки на вторинному ринку і їх можна придбати лише при 100% оплаті. Для більшості людей, це буде ускладнювати ситуацію.

Знаючи всі нюанси і зваживши “за” і “проти” можна приймати рішення про покупку квартири або вкладання в нерухомість — як інвестицію.
Рішення за вами! 🙂

А ми продовжуємо будувати і підтримувати економіку країни!
Все буде Україна!